Popis produktu
NAC + Kvercetín - sada pre optimálnu podporu tela vo všetkých ročných obdobiach. NAC alebo N-acetylcysteín je acetylová forma podmienečne esenciálnej aminokyseliny cysteínu, ktorá tiež pôsobí ako prekurzor glutatiónu v tele. Kvercetín je polyfenol (sekundárna rastlinná látka), ktorý patrí medzi flavonoidy alebo flavonoly. Obe majú mnoho pozitívnych účinkov na ľudský organizmus. Kvôli zvýšenému záujmu o doplnky výživy s kvercetínom a N-acetylcysteínom sme vo FutuNature pripravili sadu, ktorá kombinuje oboje! Sada obsahuje: NAC vo forme kapsúl, ktoré môže telo efektívne absorbovať a metabolizovať ako acetylovú formu cysteínu. Kvercetínové kapsuly obohatené o vitamín C, ktorý má úlohu pri fungovaní imunitného systému a pri ochrane buniek pred oxidačným stresom (je to silný antioxidant). NAC 500 mg, 90 kapsúl Vysoký obsah NAC (n-acetylcysteínu) v každej kapsule – až 500 mg! Vynikajúca voľba pre každého, kto chce podporiť svoje telo dodatočným príjmom NAC. Obľúbený doplnok výživy pre všestrannú podporu tela. Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula. Užite celú kapsulu s dostatočným množstvom tekutiny, pri jedle. Zloženie: N-acetylcysteín, hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC, obal kapsuly), stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza (plnivo). Vyrobené v závode, ktorý spracováva produkty obsahujúce ovos, jačmeň, pšenicu, orechy, ryby, vajcia, mlieko a sóju. Obsah: 90 kapsúl Netto hmotnosť: 56,25 g Upozornenie: Odporúčané denné množstvo alebo dávka by sa nemala prekračovať. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí! Uchovávajte pri teplote do 25°C, chráňte pred svetlom a vlhkosťou. Prečítajte si viac o produkte tu >>. Kvercetín 250 mg, 120 kapsúl Kvercetín, prírodný rastlinný polyfenol získaný z kvetov sofory japonskej (Sophora japonica). Každá kapsula obsahuje až 250 mg vysoko kvalitného prírodného kvercetínu. Obsiahnutý vitamín C pôsobí ako silný antioxidant, ktorý chráni bunky. Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula. Počas jedla užite celú kapsulu s dostatočným množstvom tekutiny. Zloženie: dihydrát kvercetínu (z kvetov Sophora japonica L.), kyselina askorbová (vitamín C), hydroxypropylmetylcelulóza (HPMC, obal kapsuly), stearát horečnatý, mikrokryštalická celulóza (plnivo). Vyrobené v závode, ktorý spracováva produkty obsahujúce ovos, jačmeň, pšenicu, orechy, ryby, vajcia, mlieko a sóju. Obsah: 120 kapsúl Netto hmotnosť: 73,2 g Upozornenie: Odporúčané denné množstvo alebo dávka by sa nemala prekračovať. Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte mimo dosahu detí! Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Skladujte dobre uzatvorené, chránené pred svetlom a vlhkosťou, pri teplote do 25°C. Prečítajte si viac o produkte tu >>. Sada obsahuje: NAC 500 mg, 90 kapsúl + Kvercetín 250 mg, 120 kapsúl. Stará cena predstavuje cenu, ktorú by ste zaplatili pri nákupe všetkých 2 výrobkov samostatne za bežné...